-Core Diplomatique-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-Core Diplomatique-

Forum saveza -CD- i saveznika -CD-w-CB, COMM-CD-
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 popis skorašnjih članova

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
r23pio

r23pio


Broj postova : 8
Join date : 05.11.2008

popis skorašnjih članova Empty
PostajNaslov: popis skorašnjih članova   popis skorašnjih članova Icon_minitimečet stu 06, 2008 4:42 pm

evo zamolio bi vodstvo da posta popis igrača koji će nam se uskoro (prilikom proširenja veleposlanstva) priključiti.
razlog ovom postu je što sam regrutirao par aktivnijih članova oko mene , te uz konzultaciju sa Afroditom neki od njih će nam se uskoro priključiti!
sad ti isti skorašnji članovi, a najvjerojatnije već i šalju jednosatnu (ako ne onda bi morali) bivaju napadani od strane našeg saveza, tj. nekih igrača, ovdje nema krivaca i neprozivam nikoga, samo neinformiranost koju ćemo lako riješiti, hvala!
[Vrh] Go down
Marija

Marija


Broj postova : 41
Join date : 05.11.2008
Age : 39

popis skorašnjih članova Empty
PostajNaslov: Re: popis skorašnjih članova   popis skorašnjih članova Icon_minitimečet stu 06, 2008 9:48 pm

Evo, nema problema, za sada su na listi cekanja slijedeci igraci:

1. paul
2. zaroxx
3. cro
4. lele
5. jaguar
6. Laban
7. legenda
8. Maaky
9. Pista
10. Luka_Modric
11. Mima
12. Piroska
13. Popsy
14. janjika balaš
15. klodovik12
16. KIT UBOJICA

...dakle, oni cekaju prosirenje veleposlanstva, i ulaz u nas savez...
Necemo ih uzimati redom kako su tu navedeni, nego prema tome koliko cekaju i kako napreduju.
Prioritet imaju aktivni i oni koji su ranije poslali upit.
Stim da je moguce da sam nekoga i izostavila, iako mislim da je glavnina onih koji cekaju ovdje navedena.
Ako sam nekoga izostavila, a vas je frend/frendica-slobodno mi skrenite paznju...
[Vrh] Go down
 
popis skorašnjih članova
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
-Core Diplomatique- :: Gosti :: kanditature-
Forum(o)Bir: